Kanada Dil Okulu Çalışma İzni

Kanada dil okulu çalışma izni olup, olmadığı öğrenciler tarafından en merak edilen sorulardan birisidir. Özellikle Kanada üniversiteleri, kolej, yüksek lisans gibi programlarda çalışma izni sunulduğu için oldukça merak edilen konulardan birisidir.

 Kanada dil okulu çalışma izni programlarına Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okulu-calisma-izni.html

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni

Alterantifi olan ülkelere kıyasla çok daha zengin eğitim programları öğrencileri beklemektedir. Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary ve Ottawa şehirleri en sık tercih edilen şehirlerdir. Dünyanın en yaşanabilir ve güvenli şehirlerinde zengin eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Akıllara gelen en önemli sorulardan biriside “Kanada dil okulu çalışma izni var mı ?” sorusudur. Kanada Kültür Merkezi olarak sorularınızı yanıtladık.  Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

TOEFL-IELTS ÖZEL DERS

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni Var Mıdır ?

Yüksek eğitim kalitesiyle dikkat çeken Kanada , öğrencilere bir çok alternatif sunuyor. Belli yurt dışı programlarında çalışma izni vardır. Mesela ; Kanada üniversite programları  bunlardan yalnızca birisidir.

Ancak Kanada Dil Okulu programlarında çalışma izniniz ne yazık ki yoktur. Kanada devleti öğrencilerin yalnızca dil öğrenmelerini amaçlarını , eğitimdeki verimliliğin artmasını sağlamak için Kanada dil okulu programlarında çalışma izni vermemektedir.

Sizlerde Kanada dil okulu çalışma izni hakkında veya Kanada dil okulları hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Hangi Eğitim Programlarında Çalışma İzni Vardır ?

Eğitim programlarına katılan öğrencilerin genellikle haftada 20 saate yakın çalışma izinleri mevcuttur. Öğrencinin şahsi giderlerini karşılaması için gayet makul bir ücrettir.

Kolej, üniversite, master, doktora gibi eğitim programlarında yarım zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Birçok programda eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni, ardından göçmenlik hakkını elde edebileceksiniz.

Dil Okulu Programlarından Geçiş Yapıp, Kanada’da Eğitim Alarak Çalışma İzni Sahibi Olabilirsiniz!

Aşağıdaki Formu Doldurun: Ücretsiz Danışmanlık Hakkı Kazanın!