Kanada Dil Okulları


Kanada dil okulları sunduğu yüksek ve eğitim kalitesiyle öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilere İngilizce veya Fransızca eğitim programları sunulmaktadır.

Kanada dil okulu programlarının memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Zengin ve öğrencilerin hedeflerine yönelik eğitim programları sunması, eğitim süresince birçok sosyal aktivite ile eğitim programlarının desteklenmesi eğitim kalitesini arttırmaktadır.

Kanada dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi: Kanada dil okulları programlarında tam yetkilidir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada dil okulu başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçerek: %50’ye varan özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1450 1100
8 Hafta 2890 2310
12 Hafta 4150 3300
24 Hafta 7900 5500
36 Hafta 11340 7950
48 Hafta 14600 10400

Kanada Dil Okulları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kanada dil okullarında hangi şehirlerde eğitim alabilirim ?

Toronto, Vancouver ve Montreal şehirleri Kanada dil okulu programlarında en sık tercih edilen şehirlerdir. Ottawa ve Calgary gibi şehirlerde Kanada dil okulu programlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da dil eğitimi ve çalışma izni var mı ?

Maalesef Kanada dil okulu programlarında çalışma izni yoktur. Ancak Kanada üniversiteleri, Kanada yüksek lisans veya Kanada kolejleri programlarında çalışma izni vardır. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Kanada dil okulu programları ne zaman başlar ?

Kanada dil okulu programlarının sabit bir başlangıç zamanı yoktur. Genellikle her pazartesi günü dersler başlamaktadır.  Okullar genellikle saat 09:00 gibi başlamakta, öğleden sonraya kadar devam etmektedir.


Kanada dil okulu yaş sınırı var mı ?

Hayır, Kanada dil okulu yaş sınırı yoktur. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarından yararlanarak Kanada dil okulu programlarına kayıt olabilirsiniz.

Kanada dil okulu kabul şartları nelerdir ?

Kanada dil okulu programlarının en büyük avantajı herhangi bir şart aramıyor olmasıdır. En son hangi okuldan mezun olduğunuz veya yaşınız gibi faktörler önemli değildir.İngilizce öğrenmek istiyor oluşunuz Kanada dil okulu şartları arasında en önemlisidir.


Kanada dil okulu fiyatları ne kadar ?

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak Kanada dil okulları fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Kanada Dil Okulları Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen Sizinle İletişime Geçsin!